Категорії
АНОНС 2021-2022
ДИТЯЧИЙ ТАБІР В КАРПАТАХ
Організація випускного 2022
СІМЕЙНИЙ ТАБІР В КАРПАТАХ
ФЕСТИВАЛІ 2019
ФЕСТИВАЛІ 2020
ФЕСТИВАЛІ 2021
КОНКУРС КРАСИ 2021
ФЕСТИВАЛІ 2018
Фестивалі 2017
Фестивалі 2016
Контакти
+38/067/ 319-22-45
+38/096/ 627-99-09

citadel.in.ua@ukr.net

Підсумки 2017


                                                                Підсумки  

                                        X-го Всеукраїнського фестивалю – конкурсу 

                                                        «Пісенні візерунки»
           Позивні «Єднаймося, люба, родино», що прозвучали на початку X-го ювілейного фестивалю – конкурсу «Пісенні візерунки» , як найкраще передали атмосферу свята – родину, залюблених у мистецтво людей. Кожна область у певний час подарувала національній та світовій культурі багато яскравих особистостей,  до яких у повній мірі можна віднести і учасників нашого мистецького заходу.
 
        Впродовж двоїх днів  з 16 та 17 вересня 2017р. мешканці та гості міста Буча, що саме у ці дні святкували свій День народження, приймали пісенні подарунки від 34 колективів  з 10 областей України  м. Києва та м. Мінськ - Республіка Білорусь.
        На Київській площі більше двох годин проходив концерт художніх колективів - учасників  фестивалю під назвою «Святковий дарунок», який відкрив народний хор «Зоряниця»
м. Миколаїв, художній керівник Вікторія  Максимчук.   На фестивалі – конкурсі взяли участь майже 400 учасників 
              Наймолодшій учасниці,   Лауреату Першої премії у номінації «Солісти – вокалісти»  Софійці Котляровій 6 років, найстаршому учаснику народного хору « Джерело» більше 80 років.   Чудовий виступ та позитивні емоції   цієї маленької  артистичної дівчинки   супроводжувались гарячими оплесками глядачів у залі.
   Переважна кількість учасників та колективів на фестивалі були вперше, але поверталися додому із багатьма нагородами, серед яких подяки засновника фестивалю, Бучанського міського голови,Федерації профспілок України та Київського обласного Центру народної творчості та культурно – освітньої роботи . Серед почесних гостей були настоятелі храмів УПЦ КП  селища Ворзель Микола Волосянський   та м. Буча Микола Кригин, які є духовними наставниками наших фестивалів. Вони привітали усіх учасників та благословили на перемогу.  
    Микола Кригин  щиро привітав усіх присутніх з яскравою подією у музичному  житті України та висловив вдячність організаторам та  учасникам за любов до української пісні та збереження музичної спадщини  нашої держави.
   Благословення мистецькому святу, кожному його учаснику було отримано від людини справді творчої натури, високо досвідченої, талановитої та обдарованої - Митрофорного  протоієрея  церкви „Преображенія Господнього” - Отця Миколая (Миколи Йосиповича Волосянського ), який відзначив, що талант в усі часи цінувався не просто як „Іскра Божа”, а як всенародна вартість, а талант всіх учасників свята - велика любов до хорового співу, до української пісні. Впродовж двох днів працювали  - професійне та компетентне журі на чолі з головою - професором Київського національного університету культури і мистецтв України, секретарем Національної Всеукраїнської музичної  спілки України, музикантом та диригентом  Петром Андрійчуком та членами журі - Народним артистом України  професором Віктором Скоромним, Заслуженою артисткою України,  поетом та композитором  Наталією Овсянніковою, доктором філософії, заслуженим діячем естрадного мистецтва України Світланою Садовенко, меценатом творчого проекту       «Відродження починається з духовності» уже протягом пяти років Наталією Семко.
 
        Окрім конкурсного змагання, творчі колективи були учасниками фестивалю «Карась», презентуючі музичні здобутки своїх регіонів. Під час фестивальних днів відбулися зустрічі і обговорення своїх виступів з членами журі.   Особливим шармом, високим художнім рівнем та естетичним смаком були позначені виступи  колективів  - Заслужений ансамбль пісні і танцю  « Дарничанка» та Народний хоровий  колектив  «Княжа Вольниця» на  блискучому  майстер – класі  під керівництвом  талановитого музиканта, відповідального і відданого своїй справі диригента - Петра Андрійчука.
           Окрасою фестивалю  став народний аматорський фольклорно – етнографічний колектив «Кумасі» Чагівського сільського Будинку культури Оратівського району Вінницької області, керівник Ніна Бистрицька. Радували українськими піснями і фольклорний ансамбль української пісні і обряду «Ватра» із м. Мінськ Білорусія.  Ото ж можна сказати, що десятий ювілейний фестиваль – конкурс «Пісенні візерунки»  став Міжнародним.  
            Вміле володіння різноманітними вокальними техніками, артистичність продемонстрували окремі виконавці. Справжнім феєрверком народного піснеспіву і музики стали виступи вокальних фольклорних ансамблів та народних музик.
                       Фестиваль - конкурс  пройшов у  святковій атмосфері та сприяв знайомству з джерелами народної творчості різних районів нашої держави, розвитку сучасної української музики, пошуку і розкриттю творчих здібностей молодих авторів та  виконавців.      
Хочеться побажати щоб вони й надалі, завдячуючи українській пісні, робили наш світ прекрасним,    зберігаючи ті безцінні скарби, які дісталися нам у спадок.
Ми були свідками справжнього мистецького свята - справжнього скарбу народної творчості, мали змогу почути козацькі й чумацькі пісні, історичні думи, жартівливі хорові твори, родинно-побутові, обрядові пісні, сучасну лірику.
В продовж двох днів глядачі познайомились зі старовинними костюмами, самобутніми обрядами та піснями, а організатори  Всеукраїнського фестивалю-конкурсу аматорської творчості „Пісенні візерунки” зробили все можливе аби зібрати і представити на суд глядачів кращі співочі колективи, дати їм нове дихання, залучити до участі у творчому змаганні талановиту молодь.  Всі творчі колективи в свою чергу були безмежно вдячні усім шанувальникам української пісні, які підтримували їх теплими словами, оплесками та щирими усмішками.  
     А ще були пісенні   вітання   уродженкам, та  колективам  ювілейних дат  від  Дня заснування та присвоєння звання «Народний». У рамках фестивалю діяло містечко майстрів. І все це дійство перепліталося блискучими виступами аматорських колективів.
                         Зазвичай кожен захід не проходив без підтримки меценатів та спонсорів.
        І сьогодні нащу щиру подяку ми складаємо постійному головному спонсору усіх наших фестивалів уже протягом чотирьох років, що проходять на Приірпінні - заступнику голови Ірпінської міської ради Наталії Семко, Екологічному підприємству «Рада», нашому постійному, впродовж чотирьох років інформаційному спонсору  - Газета для всієї родини
 « Порадниця», головний редактор Тетяна Власюк. Саме підписку на це прекрасне видання  щорічно отримують наші переможці. Як нагороду – і цей фестиваль не став виключенням.  Слова вдячності хочемо сказати і Голові Бучанської міської ради Анатолію  Федоруку  за надання місця проведення  фестивалю та нагородження почесними грамотами колективів – учасників фестивалю.
     І якщо ми вже говоримо про меценатів, то щира подяка та низький уклін від засновників та організаторів  фестивалю, усіх присутніх - нашим друзям і партнерам . Особливої уваги і ширі слова вдячності заслуговують ті керівники та представники влади, котрі впродовж двох днів  були поруч зі своїми колективами.
     Щира вдячність нашим колегам - працівникам відділу культури і спорту Бучанської міської ради - в.о. начальника відділу Світлані Авдіюк та методисту відділу Ігорю Кожемяка, директору Будинку культури Олені Гордейчук.  Без спільної роботи не було б і бажаного результату.
  Ми дякуємо усім учасникам фестивалю, які своїм талантом змогли звичайний осінній день  наповнити теплом та найщирішими емоціями.   Бажаємо не зупинятися на досягнутому, не втрачати віри  та працювати над собою, щоб досягти нових перемог!
               Зичимо усім, хто причетний до цього заходу – здоров»я та миру,  добра та родинного затишку, мирного неба та творчого горіння, а нашій державі  - спокою та стабільності.   
                 То ж дай Вам Бог,  в труді, в любові, щасті  плекати  виконавців, всім на радість! І нехай обходять біди і напасті усіх аматорів з усіх династій.
      
                Щиросердечно бажаємо Вам, дорогі наші аматори - щастя,   благополуччя, значних успіхів, творчого натхнення, гарного настрою, вагомих мистецьких здобутків.
                Щиро Ваші, засновники та організатори фестивалю Лідія Мельник та Ольга Успенська.
     За результатами журі визначені переможці, які виступали на Гала – концерті та отримали пам’ятні нагороди , кубки від засновника і організатора  та дипломи лауреатів, а саме:
Гран – Прі фестивалю отримали:
У номінації  «Фольклорно – етнографічні колективи»
          Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Кумасі» Чагівського сільського будинку культури  Оратівського району Вінницької області. Керівниик Ніна Бистрицька.
У номінації  «Хорові колективи»
          Народний хоровий колектив  «Зоряниця» Миколаївського міського Палацу культури
«Молодіжний». Художній керівник Вікторія Максимчук. Концертмейстри: Роман Вигор, Олександр   Добровольський.
У номінації «Солісти – вокалісти» (естрадний спів - дорослі)
       Володимир Коваль - Будинок  культури ПрАТ «ЄВРАЗ ЮЖКОКС» м. Кам’янське Дніпропетровської області. Керівник Галина Ярошинська.
 
                        Першу  винагороду отримали.             
                У номінації «Солісти – вокалісти » (естрадний спів - дорослі)
Яна Буряк -  Будинок  культури ПрАТ «ЄВРАЗ ЮЖКОКС» м. Кам’янське Дніпропетровської області.
Керівник Галина Ярошинська.
                  У номінації «Солісти – вокалісти » (естрадний спів - діти)
Софія Котлярова -  учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи з поглибленим вивченням 
іноземних мов № 314 м. Київ. Викладач   вокалу Ірина  Беза.
Юлія Каменюк - вихованка    Писарівської дитячої музичної школи Волочиського району 
Хмельницької області.  Викладач вокалу Валентина  Блаженець. 
Ірина Авдіюк – вихованка Бучанської школи мистецтв  ім. Левка Ревуцького Київської області.
Викладач    вокалу Марія Марщівська. 
                         У номінації  «ТРІО»
Тріо "Росава" - Районний  будинок культури  смт. Романів Житомирської області. КерівникМихайло Назарець.
Тріо  « Консонанс» -   Будинок культури ПрАТ «ЄВРАЗ ЮЖКОКС», м. Кам’янське Дніпропетровської  області. Керівник Галина Ярошенко. 
                      У номінації  «  Інструментальні ансамблі»
Народний інструментальний  ансамбль «Струни душі»  Центру  культури дозвілля «Гармонія»   Волочиської  міської  ради. Керівник Валентина Блаженець. Концертмейстер Ірина Соловйова
                     У номінації   «Дитячі хореографічні колективи»
Зразковий хореографічний колектив «Фантазія» Бучанської дитячої школи мистецтв
 ім. Левка Ревуцького Київської області. Керівники Ганна та Анастасія Муляр.
 
 Народний вокальний ансамбль  «Червона калина»   Будинку культури «Конча Заспа» Голосіївської 
районної державної   адміністрації  в м. Києві. Художній керівник Олексій Настенко. Концертмейстер  Микола Рудницький.
 Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль « Блиставчанка» Будинку культури 
с. Блиставиця, Бородянського району Київської області. Художній керівник Оксана Прокаєва. Концертмейстер Лариса Петрушанко .
                 У номінації  «Фольклорні колективи»
 Фольклорний ансамбль  українскої пісні  і обряду  "Ватра" м. Мінск  Республіка Білорусь
Керівник Олександр Володченко. Концертмейстер Іван Зеленін.
Народний фольклорний ансамбль «Южинецькі молодички» будинку культури с. Южинець
Кіцманського району Чернівецької області .Керівник Ганна Зварич. Концертмейстер Євген Ткачук.
Народний аматорський  фольклорний ансамбль «Відлуння Полісся» -  Будинку культури с. Велика   Бугаївка Васильківського району Київської області.  Художній керівник Наталія Прилипко.
               У номінації « Пісочна анімація»
Студія пісочної анімації "Sand play"  Бучанського центрального міського будинку культури
Керівник Віра Рощупкіна.
             У номінації  « Хорові колективи»
Народний хор ветеранів «Джерело» Центру культури «Святошин» м. Києва. Художній керівник Олексій  Настенко. Концертмейстер Віктор Туровськиий.
              Другу винагороду отримали.
              У номінації «Авторська пісня»
Юлія Хандожинська -  сквирська поетеса, автор  дитячих творів, віршів, автор і виконавець пісень.
Учасниця  Сквирського літературного об’єднання «Сузір’я» 
 Тетяна Мирошниченко - м. Київ.
              У  номінації «Читці - дикламатори»
Любов Тищенко - Лиманський сільський будинок культури. Зміївського району Харківської області.
У номінації   «Дорослі хореографічні колективи»
Танцювальний колектив  «Баглійські візерунки» Будинку культури ПрАТ «ЄВРАЗ ЮЖКОКС» 
м. Кам’янське Дніпропетровської області.  Керівник Галина Ярошенко. Хореограф Олександр Двінський                   У номінації   «Дитячі хореографічні колективи»
Хореографічний Колектив  «ПоЗиТиВ» Будинку  дитячої творчості  Шевченківського району 
м. Києва.  Балетмейстер Анна Костогриз.  Концертмейстер Тетяна Рябуха
            У номінації  « Ансамблі народної пісні»
Ансамбль народної пісні «Веретенце» Білогородської філії Шпитьківської дитячої школа мистецтв.
Викладач Марина Титаренко. Концертмейстер Євгеній Грибан.
              У  номінації « Вокальні ансамблі»
Вокальноий ансамбль  «Баглійські візерунки»  Будинку культури ПрАТ «ЄВРАЗ ЮЖКОКС»  
м. Кам’янське Дніпропетровської області. Художній керівник Галина Ярошенко  
Вокальний ансамбль « Ряшківські нащадки» с.Ряшки Прилуцького району Чернігівської області.
Керівник Надія Вовнянко.  Керівник музичної групи «Родослав» Сергій Костюк.
Вокальний ансамбль  “Слобожаночка” Лиманського сільського будинку культури Зміївського району  Харківської області. Художній керівник Анатолій Германюк.
                  У номінації  « Хорові колективи»
Народний аматорський хор Носівського міського будинку культури .Керівник Микола Лазаренко. Керівник оркестрової групи Леонід Чорненький.
                  Третю винагороду отримали.
                  У номінації « Солісти – вокалісти» (естрадний спів  - діти)
 Марта Мокшанська вихованка Зразкового художнього колективу Театр пісні  «Ладоньки» Центру позашкільної роботи Святошинського району  міста Києва. Керівник Світлана Садовенко.
                   У номінації « Фольклорні колективи»
Фольклорний ансамбль  «Веселі молодички»  Білогородського селищного будинку культури
Києво – Святошинського району  Київської області. Керівник Ольга  Давиденко. 
 
 
 

  

Інформація

08.01.2020Фестиваль-конкурс "Золоті ключі 2020"
29 лютого - 01 березня 2020р. –  XI - й Всеукраїнський фольклорно – етнографічний детальніше »
08.01.2020Анонс на 2020
ШАНОВНІ ДОБРОДІЇ! Цей лист є офіційним запрошенням творчим колективам та окремим виконавцям детальніше »
02.10.2018Фестиваль духовної музики “Введенські піснеспіви”
08-09 грудня 2018р пройде X-й  ювілейний Всеукраїнський фестиваль духовної музики детальніше »
24.09.2018Фестиваль «Театральний форум 2018»
26 - 28 жовтня  2018р.  XVIII Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів «Театральний детальніше »
19.09.201830.09.2018р.Святкова вечірка «Надія, Віра та Любов»
30 вересня 2018 р. Святкова вечірка «Надія, Віра та Любов»  Ресторан «Галс» та детальніше »
усі статті